درباره ی میتاکالا

فروشگاه خرید آنلاین تلویزیون میتاکالا

میتاکالا افتخار دارد که بیش از 10 سال در زمینه ی فروش تلویزیون برند های معتبر سونی، سامسونگ و ال جی، به صورت B2B ( فروش به همکاران) فعالیت داشته است. پس از درخواست ها و تماس های بسیار زیادی که از سمت مشتریان خانگی ( غیر از همکار ) داشته ایم و پس از بررسی هایی که از مشکلات مشتریان اعم از عدم دریافت قیمت مناسب، بعضا خرید اجناس استوک و تعمیری به جای تلویزیون آکبند و … بر آن شدیم تا وب سایت فروشگاهی خود را برای مشتریان عزیز راه اندازی کنیم و فروش به همکاران را به همان صورت سنتی ادامه دهیم. 

در میتاکالا همواره سعی داریم تا بهترین اجناس را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم. ارسال اجناس و بخش لجستیک از دیگر دغدغه های ما برای مشتریان گرامی است. با گسترش بخش لجستیک و اضافه شدن همکاران حرفه ای، توانستیم ارسال در تهران و استان البرز را از زمان ثبت سفارش تا زمان دریافت کالا به 4 ساعت برسانیم، همچنین ارسال تلویزیون به شهرستان ها را توانستیم به مدت زمان 24 الی 48 ساعت پس از ثبت سفارش برسانیم. 

در این مدت زمان کوتاهی که وب سایت فروشگاهی خود را برای مشتریان گرامی راه اندازی کردیم (فروردین ماه 1400) به لطف خداوند و با اعتماد و همراهی شما عزیزان توانستیم حجم سفارشات زیادی را برای مشتریان عزیزمان ارسال کرده و با پیگیری و نظر سنجی بخش CRM رضایت بیش از 96 درصد از مشتریان را جلب کنیم. امید داریم تا در ادامه راه بتوانیم شایسته ترین خدمات را در زمینه فروش تلویزیون و لوازم خانگی برای مشتریان عزیزمان ارائه کنیم. 

 

در باره ی میتاکالا Mitakala

علاوه بر پشتوانه فعالیت چند ساله ی میتاکالا، برای اعتماد بیشتر شما مشتریان گرامی امکان پرداخت در محل را برای استان های تهران و البرز قرار داده ایم تا پس از دریافت تلویزیون مبلغ تلویزیون را پرداخت کنید. 

بله، ارسال تلویزیون برای شهرستان ها به همراه بیمه نامه معتبر امکان پذیر بوده و کمتر از 48 ساعت در سراسر کشور میتوانید دریافت کنید و تنها تفاوت با مشتریان تهران و البرز، نداشتن شرایط پرداخت در محل است. 

در صورتی که تلویزیون هرگونه خرابی اعم از سوختگی پیکسل و ... داشته باشد، شما میتوانید تلویزیون را عودت و یا تعویض کنید. اما در صورتی که هیچگونه ایراد و مغایرتی در تلویزیون نباشد امکان تعویض و یا عودت وجود نخواهد داشت. 

بله، شما میتوانید پس از ثبت سفارش و تماس با بخش فروش و پشتیبانی با هماهنگی قبلی، تلویزیون خود را به صورت حضوری تحویل بگیرید. 

تمامی تلویزیون های موجود در میتاکالا از ضمانت 100% اصل بودن برخوردار بوده و علاوه بر گارانتی 48 ساعته میتاکالا ( در صورت خرابی )، دارای گارانتی معتبر شرکتی نیز بوده که کارت گارانتی را هنگام دریافت تلویزیون به شما تحویل داده می شود. 

بستن
مقایسه